Duozinal

produkt dostępny bez recepty, syrop,

Wapń (calcium)

,

Cetyryzyna (cetirizine)

, Aflofarm

Opakowanie:

150 mililitrów
dostępny, cena 23,59 zł
23,59 zł

(0,16 zł / ml)

Opis Duozinal

Syrop Duozinal to lek bez recepty. Tzw. nazwą międzynarodową tego leku jest calcium oraz cetirizine i są to dwie substancje aktywne, z których składa się ten preparat. Według klasyfikacji anatomiczno-terapeutyczno-chemicznej (ATC) lek Duozinal jest przypisany do kategorii R06AE. Kategoria ta (wg klasyfikacji ATC) to: układ oddechowy, leki przeciwhistaminowe, preparaty przeciwhistaminowe do stosowania wewnętrznego, pochodne piperazyny. Duozinal jest dostępne w opakowaniach: 150 mililitrów. Producent tego preparatu to Aflofarm.

Kategorie Duozinal

Podmiot odpowiedzialny Duozinal

Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.
ul. Partyzancka 133/151
95-200 Pabianice
Polska
aflofarm@aflofarm.pl
Producent
Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.
ul. Partyzancka 133/151
95-200 Pabianice
Polska
aflofarm@aflofarm.pl

Składniki Duozinal

  • Substancje czynne: cetyryzyny dichlorowodorek i fenylefryny chlorowodorek. Każdy mililitr syropu zawiera 1 mg cetyryzyny dichlorowodorku i 2,5 mg fenylefryny chlorowodorku.

  • Substancje pomocnicze: sacharoza, kwas cytrynowy jednowodny, sodu benzoesan, glicerol, aromat truskawkowy, woda oczyszczona.

Ulotka produktu Duozinal

Przeczytaj dane na temat składników, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Clatra Allergy

tabletki, 10 tabletek

15,95 zł

Allegra

tabletki powlekane, 20 tabletek

31,95 zł

Fenistil

krople, 20 mililitrów

33,95 zł

Allertec Fexo

tabletki powlekane, 10 tabletek

Lirra Gem

tabletki powlekane, 7 tabletek

2,99 zł

Hitaxa Fast

tabletki ulegające rozpadowi w jamie ustnej, 10 tabletek

16,59 zł

Aleric Deslo Active

tabletki ulegające rozpadowi w jamie ustnej, 30 tabletek

31,95 zł

Claritine Allergy

tabletki, 10 tabletek

22,95 zł

Zyrtec UCB

tabletki powlekane, 10 tabletek

16,95 zł

Dermocort

aerozol, 38,25 gramów

21,59 zł