Paracetamol Aurovitas

produkt dostępny bez recepty, tabletki,

paracetamol

, Aurovitas

Dawka:

500 mg

Opakowanie:

2,66 zł

(0,27 zł / szt.)

Opis Paracetamol Aurovitas

Tabletki Paracetamol Aurovitas to lek bez recepty. Tzw. nazwą międzynarodową tego leku jest paracetamol i jest to także substancja aktywna tego preparatu. Według klasyfikacji anatomiczno-terapeutyczno-chemicznej (ATC) lek Paracetamol Aurovitas jest przypisany do kategorii N02BE. Kategoria ta (wg klasyfikacji ATC) to: ośrodkowy układ nerwowy, leki przeciwbólowe, inne leki przeciwbólowe i przeciwgorączkowe, anilidy. Paracetamol Aurovitas jest dostępne w dawce 500 mg w opakowaniach: 10 tabletek, 12 tabletek, 24 tabletki, 50 tabletek. Producent tego preparatu to Apotex.

Podmiot odpowiedzialny Paracetamol Aurovitas

Producent
Aurovitas Pharma Polska Sp. z o. o.
ul. Sokratesa 13D/27
01-909 Warszawa
Polska
office@aurovitas.pl

Ulotka produktu Paracetamol Aurovitas

Przeczytaj dane na temat składników, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.